Konyaaltı Kitap Fuarı, Antalya‘nın en önemli etkinliklerinden biri. Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Fuar, 20 – 29 Ekim tarihleri arasında Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Konyaaltı Kitap Fuarı 20 ekim 2018

Konyaaltı Kitap Fuarı

Konyaaltı Kitap Fuarı, daha önceki yıllarda birkaç kez düzenlenen Tüyap Antalya kitap fuarı ile peş peşe düzenlendiğinden, iki fuarın Antalya‘ya belki de fazla gelmesinden dolayı yayınevleri ve katılım açısından sorunlar yaşanıyor, diğer şehirlerdeki kitap fuarları gibi coşkuyla gerçekleşmiyorlardı.

Konyaaltı Kitap Fuarı 2018

Tüyap Kitap Fuarı’nın Antalya‘da Kitap Fuarı düzenlemekten vazgeçmesiyle Konyaaltı Kitap Fuarı, şehrin en önemli kültür aktivitelerinden biri olarak kaldı.

Call Antalya olarak isminin Antalya Kitap Fuarı olmasını tercih ettiğimiz bu etkinliğin, yine de Antalya‘nın sahip çıkmasıyla isminin çok da önemli olmadığı gerçeğiyle, her yıl aksatılmadan düzenlenmesinden çok memnunuz.

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan Konyaaltı Kitap Fuarı‘nın da özellikle geçen yıl olduğu gibi kalabalık ve coşkulu geçmesi bekleniyor.

Fuara katılan yayınevleri ile imza günü, söyleşi ve diğer aktivitelerde bulunacak olan yazarların yer aldığı programı, fuarın web sitesinden takip edebilirsiniz.

Konyaaltı Belediyesi‘nin düzenlediği fuar, Antalyalıların ilgisiyle çok daha büyüyeceğine inanıyoruz.

Konyaaltı Kitap Fuarı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here