En güzel Antalya zamanı ve Antalya‘nın en güzel yerleri diye bir ayırım yok aslında bu yazıda. Bu olsa olsa sadece küçük bir ironi olur.

En Güzel Antalya Zamanı

En Güzel Antalya Nerede?

Her geçen yıl artan insan kalabalıklığı ve “şehir” dediğimiz beton yığınları, Antalya‘nın en güzel yeri veya en güzel Antalya zamanı diye bir fotoğraf çalışmasını diğer kentlerimizde olduğu gibi gelişerek engellemeye devam ediyor.

En Güzel Antalya

En Güzel Antalya

Ancak eğer siz gerçekten isterseniz, Antalya‘da dilediğinizde sahilde veya dağların yamacında, mevsimine göre ilkbahar ile yaz ya da sonbahar ile kış arasında, bazen de gün sonu ile akşamın başlangıcında sizi dinlendirecek sahnelere şahit olabilirsiniz.

En Güzel Antalya Zamanı

Antalya fotoğrafları ile bir başlık açmak aslında işin kolay yolu. Ancak bu defa “Antalya hakkında her şey” diye yola çıkan bu kente dair başka bakış açıları paylaşan Call Antalya, kenti binasız, kalabalıksız ama anlamını yitirmeden yakalamaya çalıştı. Siz de denerseniz, kimi zaman kenti yani o garip beton yığınlarını saklamanın çok zor olduğunu anlayabilirsiniz.

En Güzel Antalya

En Güzel Antalya Zamanı

En güzel Antalya fotoğraflarının çoğunluğunun aynı mekanlar olduğunu, bir de Antalya‘nın bu mekanların neresinde yer aldığını bulmakta zorlandığınız anlar olacaktır. Aynı bizim gibi..

En Güzel Antalya Zamanı

Antalya’nın her yerini dolduran “kent” ismi verilen bina çirkinliğinin görünmediği bir Antalya da var tabii ki. Hem de hala çok güzel!

En Güzel Antalya Zamanı

Kentin içinden çekilmiş, kentsiz, binasız Antalya fotoğrafları..

En Güzel Antalya Zamanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here