Uzun yıllardır dile getirilen ve turizm sektörü tarafından kentin en gelişmesine en çok katkı sağlayacak turizm adımlarından biri olarak gösterilen Antalya’dan dünyaya Türk Hava Yolları ile direkt uçma hayali artık gerçek oldu. Türk Hava Yolları dünyanın çeşitli noktalarına Antalya’dan direkt olarak uçmaya başladı.

Antalya'dan Dünyaya Türk Hava Yolları

Antalya’dan Dünyaya Türk Hava Yolları ile Direkt Uçuşlar!

Antalya’dan dünyaya direkt uçuşlar sloganı ile duyurulan yeni uçuş planlarında aralarında Londra, Berlin, Münih, Stockholm, Stuttgart, Moskova, St. Petersburg, Amman, Cidde, Cezayir, Tel Aviv ve Kuveyt’in de bulunduğu çok sayıda şehire artık Antalya Havalimanı’ndan direkt olarak uçulabilecek.

Bundan böyle Türk Hava Yolları kalitesi ve ayrıcalıklarıyla Antalya’dan yurtdışına uçabilir ve birbirinden güzel şehirlere aktarmasız seyahat edebilirsiniz!

Antalya'dan Dünyaya

Antalya‘ya gelecek olan turist kitlelerini de çeşitlendirip olumlu katkı yapacak olan uçuşlar, aynı zamanda Antalyalılar için de artık aktarmasız olarak keyifli bir uçuş ile Londra, Berlin, Münih, Düsseldorf, Stockholm ve Stuttgart gibi Avrupa şehirlerine seyahat fırsatı yaratacak. Aynı zamanda Rusya’nın Moskova ve St. Petersburg kentleri ile Afrika kıtasında Cezayir, Körfez ülkelerinden Kuveyt, Ortadoğu’nun popüler şehirleri Amman, Beyrut, Bağdat, Riyad, Tel Aviv ve Cidde gibi şehirlere de yine Türk Hava Yolları ile Antalya’dan direkt uçuş yapılabilecek. Antalya‘dan dünyaya direkt uçuş programının bir diğer durağı da Hazar Denizi kıyısındaki Bakü şehri olacak!

Antalya'dan Antalya'dan Dünyaya Türk Hava Yolları

Artık Antalya‘dan yepyeni maceralar yaşamak ve farklı kültürlerle tanışmak için seyahat etmek çok daha keyifli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here