Turizm dünyasının ülkemizdeki başkenti sayılan Antalya, bir fuar ile yeniden turizm sektörüne evsahipliği yapmaya hazırlanıyor. Antalya Turizm Fuarı 28-29 Ekim tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek.

Turizm Dünyasındaki en son gelişmeleri trendleri paylaşmak üzere tüm sektör bileşenlerini bir araya getirecek olan fuar kapsamında 15 farklı kategoride turizm komiteleri oluşturulacak.

Ulusal ve uluslararası turizm uzmanlarının yer alacağı komitelerin değerlendirmeleri akademisyenler tarafından sonuç raporu oluşturularak sektöre sunulacak.

Antalya Turizm Fuarı Turizmin Kalbi Konuları

28-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Antalya Turizm Fuarı’nda, çeşitli başlıklarla belirlenmiş olan “Turizmin Kalbi” konuları masaya yatırılacak.

Antalya Turizm Fuarı

Bu başlıklar şu şekilde oluşturulmuş; Tourism Technology, Tourism Online, Tourism Human Resource, Tourism Hotel Sales & Marketing , Tourism Media ,Tourism Hotel Management , Tourism Agency & Tour Operator , Tourism Spa and Wellness , Tourism Entertainment , Tourism Hotel Purchasing , Tourism Gastronomi , Tourism Healty, Tourism M.I.C.E, Tourism Germany Market, Tourism CIS Market

Sadece Bir Fuar Değil

Uzmanların Swot analizi, akademisyenler tarafından sonuç raporu haline getirilerek turizm sektörünün tüm aktörleriyle paylaşılacak.

Sonuç raporunda çeşitli stratejik senaryolar ortaya konulması hedefleniyor.

Yeni Sezona Yeni Bir Vizyon

Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizmini en güçlü olduğu Türk Misafirperverliği yönü ile en güçlü olduğu yerde, evinde, ortak aklı, ortak duyguyu yakalayarak yeni sezona yeni bir vizyon oluşturacak.

29 Ekim’de Kırmızı Beyaz Cumhuriyet Partisi

Antalya Turizm Fuarı, Turizm sektörünü ve ülkemiz misafirlerini 28 Ekim’de Come Together Party ve 29 Ekim’de Kırmızı Beyaz Cumhuriyet Partisi ile yeni sezona uğurlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here