Antalya sizi dünya lezzetleri ile buluşmaya davet ediyor. Üç kıtadan en özel şeflerin unutulmayacak tatlara imza atacakları 2. Uluslararası Meze Festivali’ne sayılı günler kaldı. Antalya Meze Festivali için öyleyse detaylara hemen bir göz atalım.

12-13 Ekim tarihleri arasında Antalya Akra’da gerçekleşecek 2. Uluslararası Meze Festivali’nde dünya mutfaklarının en beğenilen mezelerine, Türk Mutfağının en ünlü mezeleri eşlik edecek.

Antalya Meze Festivali

Dünyanın Şefleri Antalya Meze Festivali ‘nde

Türk şefler Hazer Amani, Emre Çapa, Umut Karakuş, Doğa Çitçi, Erhan Görücüoğlu ve Volkan Bekit, dünyaca ünlü meze şefleri İspanya’dan Ruben Arnanz, Lübnan’dan Joe Barsa, Suriye’den Mohammad Orfali, Girona’dan Pere Planaguma ile Prin Polsuk ve Mısır’dan Mustafa Seif gibi master şefler, 13 Ekimde festival alanında katılımcılara unutulmaz mezeler sunacak.

İştah kabartıcı en sevilen yerli ve yabancı meze çeşitlerini tadarak, gastronominin bu özel kategorisini tüm detaylarıyla öğrenmeye hazırsanız, festivaldeki yerinizi mutlaka alın!

Antalya Meze Festivali

Meze Festivali Meze Yapım Atölyesi

12 Ekim tarihinde ücretsiz Meze Yapım Atölyesinde şeflerle buluşacak olan Antalya Meze Festivali katılımcıları, eğlenceli sunumlar eşliğinde meze yapımlarını da öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

13 Ekim Cumartesi 18.00’da Akra’da kapılarını açacak olan festivalin biletleri kişi başı 160 TL fiyatla satışa sunuldu. Sınırsız meze tadımları ve sınırsız yerli içecek imkanı sunan 2. Uluslararası Meze Festivali için biletler Biletix’de.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here