Turizm sektörünün Türkiye’de gerçekleştirilen ilk dijital odaklı satış ve pazarlama etkinliği “Antalya Dijital Zirvesi” 10 Ekim Çarşamba günü Antalya Su Otel’de gerçekleştiriliyor.

Antalya Dijital Zirvesi

Antalya Su Otel’de bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan zirvede, reklam, medya, pazarlama, satış ve iletişim dünyası paydaşları turizm sektörüyle bir kez daha buluşacak. 3. Antalya Dijital Zirvesi’nde 1000’in üzerinde katılımcı yer alacak.

Antalya Dijital Zirvesi

Dijitalin yükselişi ile beraber turizm genelinde seyahat ve otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl daha verimli satış yapılabileceğinin detaylarıyla konuşulacağı Antalya Dijital Zirvesi, ekonomik, uluslararası, sosyal ve diplomatik gücü olan turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını ele alacak 12 konuşmacıya yer verecek.

Türkiye’de turizmde dijital dönüşümün konuşulmasına imkan tanıyan ve turizmde gelir artışına önemli bir katkı sunmayı hedefleyen CRM Medya tarafından düzenlenen zirvede, otel sahipleri, otel müdürleri, otel satış pazarlama müdürleri ve seyahat acentalarından üst düzey yöneticiler gibi 1000’in üzerinde katılımcının yer alacak.

Gün boyunca konferans, panel ve eğitimler gerçekleştirilecek olan Antalya Dijital Zirvesi‘nin moderatörlüğünü ünlü yazar ve seslendirme sanatçısı Yekta Kopan yapacak.

Antalya Dijital Zirvesi

Zirvenin bu yıl ana teması: “Digitalization – Dijital dönüşüm ve turizme etkileri” olacak.

Dijital dönüşüm ve turizme etkilerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı zirve hakkında açıklamalarda bulunan CRM Group Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Tüm sektörler giderek dijital dünyanın içerisinde yer almaya başladılar. Artık dünya sanayi 4.0 kavramına geçmiş durumda. Türkiye de turizm sektöründe 4.0’a geçmeli. Turizmde dijitalizasyon şart! Eğer turizmde bu ivmeyi sağlayabilirsek hem Türkiye’nin marka değerini arttırabiliriz hem de daha yüksek gelirli, A plus hizmet almak isteyen hedef kitleleri Türkiye’ye çekebiliriz. Dijital dönüşümü sağlayan her işletme marka değerini artıracağı gibi ülkemizin dünyadaki turizm marka algısını oluşturacaktır.” şeklinde konuştu.

Antalya Dijital Zirvesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here