Antalya Kaleiçi Yat Limanı – Kemer Marina arasında seferler gerçekleştiren Antalya deniz otobüsleri 1 Ekim 2018 tarihinden itibaren tarife değişikliğine gidiyor.

Ekim ayı boyunca Antalya Kaleiçi Yat Limanı – Kemer Marina arasında her gün karşılıklı iki sefer yapacak olan Antalya deniz otobüsleri, Kasım’dan itibaren ise kış mevsimi boyunca sadece hafta sonları hizmet verecek.

Antalya Deniz Otobüsleri Kış Tarifesi

Denize oldukça uygun bir kıyıya sahip olan Antalya’yı deniz ulaşımıyla tanıştıran Antalya Deniz Otobüsleri, yaz sezonunun bitmesiyle tarife değişikliğine gidiyor.

Antalya Deniz Otobüsleri

1 Ekim 2018 Pazartesi gününden itibaren yaz tarifesinden kış tarifesine geçiş yapacak olan deniz otobüsleri 1-31 Ekim 2018 tarihlerinde haftanın 7 günü Antalya Kaleiçi Yat Limanı’ndan 10.00 ve 16.00 saatlerinde, Kemer Marina‘dan ise 11.30 ve 17.30 saatlerinde hareket edecek.

Kasım İtibari ile Sadece Hafta Sonu

Antalya Deniz Otobüsleri seferleri 1 Kasım 2018- 31 Mart 2019 tarihleri arası ise sadece hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yine aynı saatlere hizmet verecek.

Biletlerin 15 TL olduğu deniz otobüslerinde öğrenciler 9 TL, öğretmen ve emekliler 10 TL’ye seyahat edebiliyor. 65 yaş üzeri vatandaşlar ile gazi, engelli ve basın mensupları ise seferlerden ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here