Antalya Daha Güzel! Antalya Büyükşehir Belediyesi Ödüllü Instagram Yarışması düzenledi. Antalya’nın son birkaç yılda yaşadığı değişim ve gelişimi yansıtan Instagram paylaşımları bir yarışmaya konu oluyor.

Antalya Daha Güzel

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmada #AntalyaDahaGüzel etiketiyle yapılan paylaşımlar sonrasında jüri tarafından değerlendirilme yapılacak. Değerlendirme sonunda dereceye girenler 5 yıldızlı otelde 3 gün tatil ile ödüllendirilecek.

“Sizce de Antalya Daha Güzel Değil mi?” sloganı ile duyurulan yarışmada, son yıllarda yaşanan değişim ile çağdaş ve modern bir görünüm kazandığı iddiası ile dünya kenti Antalya’nın bu güzelliklerini ve değişimini yansıtan fotoğraflar değerlendirilecek.

Antalya daha güzel

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tasarım Ofisi Sanat Yönetmeni Bahadır Bahattin Yıldırım, Türkiye Tanıtım Elçisi, Instagrammer Önder Koca, M360 Kreatif Direktörü  Ramiz Coşkun ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkan Yardımcısı Öner Şan’dan oluşan jüri 30 Kasım’a kadar #AntalyaDahaGüzel etiketiyle paylaşılan fotoğrafları değerlendirecek. Jürinin yaptığı değerlendirme sonucu ilk üçe giren fotoğrafların sahipleri sömestr tatilinde ailesi ile birlikte 5 yıldızlı otelde 3 gün tatil kazanacak. Instagram’da en çok beğeni alan 25 kişiye de Land of Legends Tema Parkına giriş bileti verilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here