Agorix Antalya Agora AVM içerisinde bulunan kendi söylemleri ile “Akdeniz’in en büyük kapalı tema parkı”

Agorix Antalya

Agorix Antalya Agora AVM

Antalya çocuklar için aktivite yönünden her geçen gün yeni bir eğlenceli ortama daha kavuşuyor. Antalya’nın yeni gözdelerinden biri de, Agora AVM içerisinde yer alan Agorix Tema Parkı.

Agorix Antalya

Kapalı bir lunapark kıvamındaki Agorix Antalya‘nın bu konudaki önemli ihtiyacına da cevap veriyor. Çünkü Antalya‘nın kavurucu sıcaklarında kaçılacak serin ve nefis bir nokta olarak çocuklar ile eğlenceyi seven yetişkinlerin zaman geçireceği bir alan olarak öne çıkıyor.

Agorix Antalya

Agorix Giriş Fiyatları Nedir?

Agorix Antalya Agora alışveriş merkezi bünyesinde yer alan IKEA Antalya mağazası ile birleşim yeri olan Agora Meydan bölümünün ortasının alt katında yer alıyor.

Agorix Antalya

Öncelikle şunu belirtelim Agorix Antalya‘nın girişleri ücretsiz! İçeride kart alıp, kartınıza dilediğiniz miktarda kredi yüklüyorsunuz ve aktiviteleri bu kredilerle gerçekleştiriyorsunuz.

Agorix Antalya

Agorix’de Neler Var?

Agorix Antalya içerisinde bulunan aktivite alanları çeşitli isimlerle oluşturulan etkinlik ve oyun alanları ile oyuncaklardan oluşuyor.

Agorix Antalya

Hafta sonu ziyaret etme imkanı bulduğum Agorix içerisinde bulunan etkinliklerden en hoşuma gideni çocuklar için oluşturulan tırmanma platformu oldu. Platform doğa sporları, dayanıklılık, kararlılık, eğlence de dahil olmak üzere küçüklerin becerilerini geliştirebileceği, özgüvenlerini yükseltebileceği harika bir alan.

Agorix Antalya

Lunaparklarda bulunan bazı heyecan verici oyuncakların daha minyatürlerinin de yine bu ortamda oldukça iddialı durdukları diğer aktiviteler ise; Cosmic Coster, Neon Bumber Cars, Dino’s Soft Play, Fast and Furious, Hurricane, Rocket Cups, Air Balloon, Black Hole, Tick- Tock, Carnival Games, XD Theatre, Carousel, Adventure Zone, VR Zone gibi isimlerle anılıyor.

Agorix Antalya

Video oyunlarının bulunduğu bölümler de mevcut.

Agorix’de Puan Kazanma Yarışı

Gözlemlediğimiz kadarıyla, Agorix oyunlarının birçoğunda kazanılan puanların karşılığında makinelerden otomatik olarak çıkan kuponlar oldukça heyecan yaratıyor. Çocukların dışında, büyükler de kuponların yarışına kendilerini kaptırmış gibiydi!

Puan kuponları toplanıp yine makineler yardımıyla kartınıza yükleniyor ve o puanlarla Agorix Antalya içerisindeki satış mağazasından alışveriş yapabiliyorsunuz.

Agorix Antalya

Mağaza standındaki ürünleri incelediğimde neredeyse hiçbirinin pek bir cazibesi yoktu. Böylesi ilgi çeken bir yol bulmuşken bu ürünleri zenginleştirmek gerekir diye düşünüyoruz.

Agorix Nerede? Nasıl Gidilir?

Antalya Agora Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Tema Park Agorix, Altınova Sinan Mahallesi adresi ve Kepez ilçesi sınırlarında yer alıyor.

Konum olarak uzak gibi görünen Agora AVM için en iyi ulaşım aracı elbette kendi aracınız ile ulaşmak. Ancak bunun dışında Agora AVM birçok yerden servisler ile buraya ulaşımı sağlıyor.

Agorix Antalya

Agora AVM ve Agorix için Tramvay ile gelmek de bir başka ulaşım yolu. Bunun dışında aynı güzergahı kullanan toplu taşıma araçları ile de yine Antalya Agora AVM’ne ve Agorix Antalya‘ya ulaşabilirsiniz.

Agorix Antalya

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here